O Firmie

„Hermes R.M” Sp. z o.o. działa na rynku gospodarczym od 1991 r. na bazie własnych obiektów handlowych znajdujących się w centralnym punktach Międzyrzeca Podlaskiego i Radzynia Podlaskiego. Obecnie jest prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem. Głównym kierunkiem działalności jest handel detaliczny. Oferta obejmuje następujące towary :

  • artykuły gospodarstwa domowego powszechnego użytku, nakrycia stołowe.
  • tekstylia domowe, dziewiarstwo, bieliźniarstwo, pończosznictwo.
  • galanteria skórzana, ceraty, zegary, zegarki , upominki,

Od roku 2004 świadczymy usługi transportowe i przeprowadzki. Od lat zdobywamy doświadczenie , dzięki któremu stale się rozwijamy co pozwala na lepszą obsługę klientów i dostosowanie się do ich potrzeb.

Spółka w 2010 r. rozpoczęła działalność w nowej branży, a mianowicie kompleksowe wyposażanie hoteli, moteli, gospodarstw agroturystycznych, restauracji, domów weselnych w ramach Grupy ORTIKON – Tekstylia Hotelowe. Nasza oferta obejmuje bogaty asortyment tekstyliów hotelowych zarówno z najwyższej półki, dla hoteli luksusowych, jak i wersje ekonomiczne. Ponadto oferujemy porady i usługi w zakresie wyposażenia i wystroju wnętrz hotelowych i sal restauracyjnych . Oferta firmy jest ciągle poszerzana o produkty i usługi  skierowane głównie do nowej grupy klientów.

Wykwalifikowany personel, jak i wieloletnie doświadczenie pozwala rozwijać się spółce  w dynamicznym tempie na lokalnym rynku.

Działalność spółki oparta jest  na długoletniej współpracy z firmami: PH „Cobra” – Siedlce , „Ortikon” – Lublin , „Time”- Lublin , „Max” – Bielawa , „ Helios” – Biała Podlaska , „Strzałek” – Białystok , „Bawena” – Siedlce i wiele innych.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do siedziby naszej firmy w Międzyrzecu Podlaskim i oddziału w Radzyniu Podlaskim. Ponadto możecie Państwo liczyć na bezpośrednia obsługę, ze strony przedstawicieli handlowych, którzy dowiozą towar we wskazane miejsce.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.